Evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, fabrika taşıma hizmeti ve depolama gibi faaliyetler ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için her alanda özenle çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ile sizlere depolama alanında daher talebinize yanıt verecek hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Uygun fiyata depolama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Depolama Alanında Ki Hizmetlerimiz

  • Depolama hizmetimizde size 7/24 güvenlik sistemi hizmeti sunuyoruz.
  • Depolarımızda böcek ve aşere olmaması için ilaçlamalarımızı düzenli olarak yapıyoruz.
  • Bu sayede eşyalarınızda hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.
  • Eşyalarınız bize emanet edildiği andan itibaren yangın, sel, deprem doğal afetlere karşı sigortalıdır.

Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde, evden eve nakliyatta 1 numaralı firma olmayı başarmış bulunmaktayız. Taşınma durumları, insanların başına dert olan ve yorucu bir eylemdir. Bu durum göz önüne alındığında, en uygun fiyatlar ile tamamen güvenilir bir şekilde ve hiçbir eşyaya zarar vermeden nakliyat işlemlerini kısa sürede tamamlamaktayız. Sektörde öncü konuma gelebilmek için verdiğimiz yıllar ve kaliteli gayretler sonucunda hak ettiğimiz yere ulaşmış bulunmaktayız.

Taşımacılık Ve Depolama Hizmetinde Müşteri Odaklı Çalışıyoruz

Sizler de en güvenilir şekilde ve kısa zaman içerisinde taşınma işlemlerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız ya da depolama hizmetimizden yararlanmak isterseniz, yalnızca bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınızı paketler halinde evinizden alır ve aynı şekilde, hiçbir zarara uğratmadan, taşınacağınız mekana ulaştırırız. Alanında uzman ve bir o kadar da gayretli personellerimiz ile, işimizi en güzel şekilde sunmaktan geri durmayız.

Eşyalarınızı yalnızca evinizden almak ve diğer evinize taşımakla kalmayız. Aynı zamanda eşyalarınızın paketlerinden çıkarılıp yerleştirilmesinde de sizlere yardımcı oluruz. Üstelik hiçbir ek ücret almaksızın bu hizmeti de sunmaktayız. Tamamen müşterilerimizin bütçelerine uygun bir şekilde fiyatlandırmaya gideriz ve hiçbir zaman müşterilerimizi zor durumda bırakmayız. Eşyalarınızı, boyutlarına, yapılan ham maddelerine göre sınıflandırarak paketleriz. Bu durumda kırılma, hasar görme gibi durumları da en aza indirgemiş oluruz.