Büyüyen konut sektörü, artan refah seviyesi, ofis ve ev taşımanın zorluğu nedeni ile nakliye hizmeti alarak taşımacılık sektörünün avantajlarından yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ofis taşımacılığı konusunda uzman çakışanlarımız ile hızlı ve güvenli taşıma hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Firmamız taşımacılık konusundaki tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.
  • En son teknolojiye sahip filolarımızla 7/24 müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.
  • Firmamız Ulaştırma Bakanlığından almış olduğu K1 ve K3 belgeleri ile şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta yetkilidir. Siz de bu hizmeti alırken çalışacağınız firmanın güncel K1 ve K3 belgelerine sahip olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.

Eşyalarınızı Özenle Sevkiyata Hazır Hale Getiriyoruz

Firmamız ile iletişime geçtikten sonra artık hiçbir şeyi dert etmenize gerek yoktur. Taşınacak olan ofisiniz veya evinize gelen firma yetkilimiz malzemenin cinsine ve çeşitliliğine göre paketleme için gerekli olan ambalajlama çeşitlerini not etmektedir. Bu sayede ofis taşımacılığı ya da ev taşımacılığı artık gözünüzü korkutmayacak. Örneğin; taşınma günü firma çalışanlarımız koltuk, yatak gibi eşyalarınız için streç naylon malzemesini, kırılacak türdeki malzemeler için koli ve sert yapılı kasaları kullanırken beyaz eşyalarınız için ise naylon patpatları kullanacaktır. Taşındığınız veya taşınacağınız ev ya da ofisin yüksek katlarda olmasını da dert etmenize gerek yok evden eve nakliye şirketimiz sahip olduğu son teknolojiye sahip asansörlü araçlarıyla sizi bu dertten de kurtarıyor.

Bizimle Mutlaka İrtibat Kurun 

Evden eve nakliye hizmetlerinde, bu hizmeti almak isteyen alıcılar öncelikle daha önce taşımacılık hizmeti almış kişilere danışmakta ve tavsiyeler üzerine taşıma firmasıyla iletişime geçmektedir. İnsanlar hizmetinden memnun kaldığı firmaları önereceğinden siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.